Menu Zamknij

O firmie

Profesjonaliści od pomp ciepła

Geoterm to nowoczesna, proekologiczna firma projektowo-wykonawcza, zajmująca się kompleksowo wdrażaniem nowoczesnych systemów grzewczych, chłodniczych, wentylacji i klimatyzacji. Świadczymy kompleksowe usługi montażu oraz serwisu pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji i fotowoltaiki. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie, a także jakość oferowanych przez nas urządzeń i instalacji jest gwarancją efektywnego i ekonomicznie działającego systemu.

Jeżeli szukasz rzetelnej, terminowej firmy z doświadczonymi profesjonalistami, zaangażowanymi, i odpowiedzialnymi fachowcami – zadzwoń! Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą.

Gdzie działamy?

Nasz firma dostarcza produkty oraz usługi najwyższej jakości na terenie całej Polski, a najczęściej na terenie całego województwa śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego. Jesteśmy mobilnym zespołem fachowców, dlatego montaże wykonujemy na terenie całego kraju. Zachęcamy do przesłania zapytania ofertowego - nasi doświadczeni pracownicy przygotują dopasowane rozwiązania do Państwa potrzeb. Każda nasza realizacja jest przemyślana i poparta analizą i odpowiednim projektem.

Mapa Polski - zasięg działania

Zobacz nasze certyfikaty

Wybierz interesującą Cię kategorię i dowiedz się więcej!

Co mówią o nas Klienci?

W pełni zautomatyzowany proces utrzymywania stałej temperatury w moim domu działa już od roku, ale wciąż trudno mi uwierzyć w efektywność całego systemu. Łatwość obsługi, sterowanie smartfonem, wszystko na najwyższym poziomie.

Jan N.

Właściciel domu jednorodzinnego
Mam zainstalowaną powietrzną pompę ciepła i rekuperator. Całość instalacji centralnego ogrzewania, wodnej i rekuperacji montowała firma GEOTERM. Wszystko działa poprawnie i bardzo ekonomicznie. Serdecznie pozdrawiam pracowników firmy Geoterm i zdecydowanie polecam.

Teresa K.

Właściciel domu jednorodzinnego
Zainstalowany w moim domu system centralnego ogrzewania - 100% ogrzewanie podłogowe + klima konwektory (chłodzenie) wraz z pompą ciepła i rekuperacją działa bez zarzutu, cicho i całkowicie bezobsługowo. Gorąco polecam.

Piotr C.

Właściciel firmy
Dzięki zainstalowanej gruntowej pompie ciepła z chłodzeniem pasywnym oraz fotowoltaice i rekuperacji mam w domu ogrzewanie i chłodzenie całkowicie darmowe. Zarówno pompę ciepła jak i resztę instalacji zamontowała firma GEOTERM. Wszystko na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, zdecydowanie polecam!

Karolina P.

Właściciel firmy
Od zeszłego roku z mam zainstalowaną pompę ciepła, fotowoltaikę oraz klimatyzację. Roczny koszt ogrzewania mojego domu wynosi 0 złotych! Zdecydowanie polecam!

Wiesław M.

Właściciel firmy